نوین توریسم

مزایای وبسایت تریپ ادوایزر برای کسب وکارهای گردشگری ایران

تریپ ادوایزر

تریپ ادوایزر چیست؟

تریپ ادوایزر یک وبسایت گردشگری است که در کلیه زمینه‌های مربوط به سفر و جهانگردی فعالیت می‌کند. درواقع اگر شما مالک یک کسب‌وکار مرتبط با گردشگری باشید امکان فعالیت و جلب مخاطب در وب‌سایت تریپ ادوایزر رادارید. کسب‌وکارهای گردشگری ایران اگر می‌خواهند وارد بازارهای خارجی شوند و گردشگر خارجی جذب کنند مجبور هستند؛ که از این پلتفرم‌ها برای بازاریابی استفاده کنند. مزایای استفاده از تریپ ادوایزر به حدی جذاب و کاربرد است که از این پلت فرم در سطح جهان استفاده می‌شود.

در آغاز سال ۲۰۱۹ بیش از ۴٫۹ میلیون رستوران در سایت تریپ ادوایزر ثبت‌شده و در دسترس مسافران سراسر دنیا هستند. در ایران رستوران‌های بیش از ۱۰۰ شهر در این سایت ثبت‌شده‌اند که این رقم نشان‌دهنده محبوبیت تریپ ادوایزر برای مخاطبان رستوران‌ها است.تریپ ادوایزر به‌عنوان منبعی قابل‌اطمینان برای تمامی گردشگران خارجی محسوب می‌شود و در فرایند انتخاب مقصد سفر به‌عنوان پایگاهی اساسی ایفای نقش می‌کند.

در این مقاله در نظر داریم مزایای وبسایت تریپ ادوایزر به‌عنوان یکی از بهترین پلتفرم‌های گردشگری و سفر  موردبررسی قرار دهیم با نوین توریسم همراه باشید.

مزایای تریپ ادوایزر

چرا از تریپ ادوایزر استفاده کنیم؟

بر اساس تجربه گردشگران مختلف در جهان و همچنین فعالان گردشگری که به نحوی مخاطب سایت تریپ ادوایزر بوده‌اند ، ثبت هتل،رستوران،هاستل یا اقامتگاه بوم گردی از مزایای بسیار زیای برخوردار است، که در ادامه به مهم‌ترین مزایای وبسایت تریپ ادوایزر اشاره خواهیم پرداخت.

 • یک منبع قابل‌اعتماد برای دریافت اطلاعات گردشگری

با توجه به امکان نوشتن نظرات و تجربیات گردشگران در استفاده از خدمات گردشگری هتل‌ها،اقامتگاه‌های بوم گردی،هاستل ها،رستوران‌ها و… اطلاعات ارائه‌شده در تریپ ادوایزر به یکی از مراجع قابل‌اطمینان در فضای گردشگری بین‌المللی تبدیل‌شده است. یک مسافر با صرف چند دقیقه و مطالعه نظرات کسانی که پیشتر در شهر مقصد یا اقامتگاه موردنظر اقامت داشته‌اند از شرایط واقعی مقصد خود مطلع می‌شوند. این مسئله باعث می‌شود تریپ ادوایزر به‌عنوان نهاد تائید کننده کیفیت،امنیت و دسترس‌پذیری و… کسب‌وکارهای حوزه گردشگری ایفای نقش کند.

 • حذف کمسیون برای رزرواسیون

در سایت تریپ ادوایزر شما به‌عنوان مدیر هتل یا اقامتگاه بوم گردی بدون هیچ واسطه‌ای با مسافران در ارتباط هستید. کلیه اطلاعات تماس و نحوه دسترسی به اقامتگاه شما از ابتدا از طریق وبسایت یا اپلیکیشن موبایل در اختیار مسافر قرار می‌گیرد. فرایند رزرواسیون هم بدون حضور شرکت‌های واسطه و آژانس‌های مسافرتی انجام می‌شود. درنتیجه شما نیازی به پرداخت کمیسیون یا سایر هزینه‌های مشابه ندارید. و بسیاری از هزینه‌های واسطه‌گری دراین‌بین به‌صورت خودکار کاهش پیدا می‌کند و سود نهایی کسب‌وکار افزایش پیدا می‌کند.

 • ابزار مورداستفاده اکثر گردشگران خارجی در هنگام سفر به ایران

برخلاف سایت‌های گردشگری معتبر مانند وبسایت بوکینگ دات کام که به دلیل تحریم‌های بین‌المللی امکان ثبت و رزرو را در اختیار کسب‌وکارهای گردشگری ایرانی نمی‌دهد، این امکان در سایت تریپ ادوایزر وجود دارد.

درنتیجه بخش عمده‌ای از گردشگران ورودی به ایران از این سایت برای پیدا کردن محل اقامت،خوردوخوراک،تفریح و… از تریپ ادوایزر استفاده می‌کنند، به همین خاطر اگر شما در برابر دیدگان میلیون‌ها بازدیدکننده وبسایت تریپ ادوایزر قرار نگیرید به‌احتمال‌زیاد گردشگران زیادی از دست خواهید داد.

 • درج تجربیات گردشگران از کسب و کار شما

با فعالیت در سایت تریپ ادوایزر بخش دیگری از مخاطبان به‌طور غیرمستقیم به شما دسترسی خواهند داشت و از کیفیت فعالیت‌های شما مطمئن خواهند شد.برخلاف فرهنگ رایج مردم ایران، اکثر گردشگران به‌ویژه اروپایی تمایل بسیار زیادی در مستندسازی تجربیات خوددارند. آن‌ها معتقد هستند کوچک‌ترین و جزئی‌ترین اطلاعات می‌تواند روزی گره از کار آن‌ها یا دیگری باز کند.

علاوه بر دفترچه خاطرات یا صفحات شخصی در جوامع مجازی، بخش نظرات سایت تریپ ادوایزر یکی از پرطرفدارترین و قابل‌اعتمادترین ابزارهایی است که مسافران برای مستندسازی و انتقال تجربیات اقامت یا استفاده از خدمات گردشگری یک کسب‌وکار گردشگری استفاده می‌کنند. در صورتی بتوانید از گردشگران نظرات مثبت بگیرید، گردشگران سراسر جهان برای حضور در اقامتگاه بومگردی،رستوران؛هاستل،هتل و مقصد موردنظر شما سر و دست می‌شکنند و ابراز تمایل می‌کنند.

توصیه می‌کنیم حتماً  از گردشگران و مشتریان خود بخواهید در صفحه تریپ ادوایزر خود تجربه خود را در مورد امکانات و کیفیت کار شما مکتوب کنند و به‌تفصیل در مورد شما در تریپ ادوایزر بنویسند. ما در آینده حتماً تکنیک‌های این کار را به‌صورت رایگان منتشر خواهیم کرد.

 • رایگان بودن امکانات و گستره جهانی داشتن تریپ ادوایزر

یکی دیگر از مزایای وبسایت تریپ ادوایزر رایگان بودن و جهانی بودن آن است؛ باید دانست که بیشتر امکانات این وببسایت رایگان و به‌شدت کاربردی است از سوی دیگر به دلیل فعالیت جهانی به دنیایی از کاربران متنوع از سرتاسر جهان دسترسی دارد و این برای جذب گردشگر خارجی اهمیت حیاتی دارد. درواقع یکی از دلایل موفقیت تریپ ادوایزر این است که تمامی امکانات خود را به‌صورت رایگان در اختیار گردشگران  و کسب‌وکارهای صنعت گردشگری قرار می‌دهد و تنها برای تعدادی از سرویس‌های خود هزینه دریافت می‌کند.

هک رشد با تریپ ادوایزر

اگر از مزایای استفاده از تریپ ادوایزر درست و اصولی بهره ببریم و بتوانیم به‌خوبی از این امکانات استفاده  کنیم مسیر رشد کسب‌وکار به‌صورت تصاعدی بالا می‌روید و از سوی دیگر هزینه‌ها کاهش شدیدی پیدا می‌کند.  ما در نوین توریسم برای اولین با میکرو کتاب هک رشد با تریپ ادوایزر را ترجمه و در وب‌سایت نوین توریسم برای دانلود قراردادیم، در این میکرو کتاب راهکارهایی برای رشد صفحه تریپ ادوایزتان قرار داده‌ایم که می‌تواند مفید باشند.

سخن نهایی در باب مزایای وبسایت تریپ ادوایزر

مزایای سایت تریپ ادوایزر باعث شده کسب‌وکارهای گردشگری به سمت استفاده از آن راغب شوند و نهایت استفاده لازم را از آن ببرند. امروزه تریپ ادوایزر و استفاده از امکانات آن، برای کسب‌وکارهای گردشگری که سودای حضور در بازارهای بین‌المللی دارند امری حیاتی و ضروری است. ما در نوین توریسم تلاش می‌کنیم همه ابعاد و نکات لازم کار با تریپ ادوایزر را به‌صورت مفصل و جامع آموزش دهیم

anar

  نوشته‌های مرتبط

  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0