نوین توریسم

روش های نوین جذب گردشگر خارجی در سال ۲۰۱۹

جذب گردشگر خارجی

جذب گردشگر خارجی یکی از مهم ترین مواردی است که کسب وکارهای صنعت گردشگری به آن اهمیت بالایی نشان می دهند، در واقع به دلیل حاشیه سود بالایی که درآمد دلاری به همراه دارد؛ عمده کسب وکارهای این صنعت تلاش می کنند به سمت جذب گردشگر خارجی حرکت کنند و نحوه بازاریابی مناسب برای این کار را یاد بگیرند.

از بسیاری از جهات، صنعت گردشگری به کسب وکارهای مختلفی برای رونق و توسعه خود نیاز دارند. در واقع در عین این که رقیب یکدیگر هستند ولی از هم منتفع می شوند. کسب وکارهای این صنعت می دانند اگر افراد کمتری از مقاصد هدف بازدید کنند هیچ کدام از شما از آن ها منتفع نخواهند شد.

پس درک چگونگی گردشگر خارجی نه تنها موجب کمک به خود آژانس های مسافرتی می شود بلکه به سایر شرکت های گردشگری هم کمک می کند. به همین خاطر ما در نوین توریسم به این موضوع به صورت مفصل خواهیم پراخت.

چگونگی جذب گردشگر خارجی

در ادامه به چهار گام موثر برای جذب گردشگر خارجی اشاره می کنیم توجه به این موارد در افزایش ورودی خارجی کمک شایانی می کند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

جذب گردشگر خارجی

 1. با آژانس های مسافرتی بین المللی در ارتباط باشید.

 توسعه مشارکت با آژانس های بین المللی درست می تواند تاثیر چشمگیری بر مسافرانی داشته باشد که مقصد شما را کشف می کنند. برای مثال، شرکت های مسافرتی آنلاین بسیاری وجود دارد که در بازارهای مسافرتی خارجی ویژه فعالیت می کنند. مسافران چینی از یک شرکت مسافرتی آنلاین استفاده می کنند در حالی که مسافران هندی ممکن است رزرو تور و فعالیت شان را از طریق شرکت های آنلاینی که به طور ویژه با بازار سفر خارجی کار می کنند انتخاب کنند. اپراتورهای توری که محدوده و نوع فعالیت خود را تغییر می دهند و با آژانس هایی ارتباط برقرار می کنند که با بازارهای ویژه خارجی کار می کنند، می توانند به جذب مسافران بیشتر و کسب و کارشان کمک کنند. به زبان دیگر  ارتباطات گستره و همکاری با آژانس های آنلاین و افلاین مسافرتی بین المللی کمک می کند گردشگر خارجی بیشتری جذب کنید.

 1. وب سایت تان را برای استفاده دستگاه تلفن همراه بهینه سازی کنید.

تکنولوژی تلفن همراه دیگر یک محصول لوکس نیست اما خیلی ضروری است. مسافران و تمامی گروه های سنی به طور فزاینده به تبلت ها و گوشی های تلفن همراه خود در تمام جاها اعتماد می کنند. رزروهای تلفن همراه سال به سال در حال افزایش است و بیشتر بخش باانگیره بازار در اطراف جهان از طریق شبکه های اجتماعی و جستجوهای تلفن همراه مقاصد جدیدی را کشف می کنند. اگر خواهان افزایش رزرو از قدرتمندترین بازارهای خارجی هستید، وب سایت شرکت تور و فعالیت شما نیازمند ارائه طراحی وب های پاسخگو و همچنین قابلیت های رزرو تلفن همراه است.

 1. در بازاریابی ویدیویی سرمایه گذاری کنید تا در جذب گردشگری خارجی قوی شوید

بازاریابی ویدیویی به اپراتورهای تور این فرصت را می دهد تا مهمانان مورد نظر خود را بدست بیاورند و این امکان را هم در اختیار مهمانان خود قرار می دهند تا بتوانند نگاهی اجمالی به مقصد داشته باشند. در حالی که احتمالا شما ویدیوهایی را تولید کنید که بر محصولات تور و فعالیت تان متمرکز است، باید به فکر گسترش کمپین های بازاریابی ویدیویی هم باشید. زمانی که جذابیت منطقه خود را به صورت کلی تبلیغ می کنید، بیشتر تشویق می شوید تا تعداد مسافرانی که در طول سال سفر می کنند را افزایش دهید. در نهایت رزرو را برای محصولات تور شما بیشتر خواهد شد.

 1.  از ربات های چت برای تجربه رزرو استفاده کنید.

ربات های چت می تواند به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی آنلاین برای ارتباط با بازدیدکنندگان سایت مورد استفاده واقع شود و اطلاعات را در زمان واقعی به آنها ارائه دهند. بازدید کنندگان سایت می توانند از ربات های چت سوالات خود را در مورد دسترسی شما یا تجربه تور مطرح و پاسخ فوری را دریافت کنند. این ربات ها ابزارهای ارتباطی فوق العاده موثری هستند که بارها و بارها ثابت شده است تا وفاداری مشتری و همچنین به رسمیت شناختن نام تجاری را افزایش دهد. ربات های چت می توانند اطلاعاتی را در مورد مقصدتان فراهم کنند و همچنین می توانند به افزایش تعداد افراد بازدیدکننده نیز کمک نمایند.

جذب گردشگر خارجی به مقاصد گردشگری

سخن نهایی در باب جذب گردشگر خارجی

جذب گردشگر خارجی از اهمیت بالایی برخوردار است و می بایست برای آن برنامه ریزی دقیق و استراتژی منظمی را برای آن طراحی و تدوین کرد؛ در این مسیر راهکارهای ارائه شده در این مقاله می تواند به اثربخشی آن ها کمک کند.

novintourism

نوین توریسم دانشگاه آنلاین گردشگری کشور

  نوشته‌های مرتبط

  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0