نوین توریسم

داستان نوین توریسم ، درباره ما

صنعت گردشگری

 داستان نوین توریسم و صنعت آموزش گردشگری

توسعه گردشگری بدون آموزش کاربردی امکان پذیر نیست، ما در نوین توریسم تلاش می کنیم قدمی کوچک در راستای توسعه آموزش صنعت گردشگری برداریم و این داستان نوین توریسم  را شکل داده است. ما معتقدیم آموزش صنعت گردشگری حلقه مفقوده در گردشگری ایران است چرا که صنعت گردشگری یکی از صنایع انسان محور است و به جای تقویت ماشین آلات و ابزارها نیازمند نیروی انسانی متخصص و حرفه ای است چرا که رقابت در بازارهای جهانی بدون نیروی آموزش دیده امکان پذیر نبوده و نمی توان به توسعه دست پیدا کرد.
آموزش های کاربردی باعث پرورش نیروی انسانی خلاق، متعهد و راضی است که به تولید ثروت کمک می کند و توسعه گردشگری را با مفاهیم توسعه پایدار همسو و همراستا می کند. باید قبول کنیم توسعه پایدار بدون نیروی انسانی آموزش دیده امکان ندارد.

آموزش در صنعت گردشگی ایران

در ایران ما برای  آموزش به صورت کلی، ضعف های عدیده داریم و متاسفانه مشکلات متعددی مانند عدم توزیع نابرابر امکانات، هزینه بالای آموزش، نبود مدرسین حرفه ای و کمبود شدید محتوای علمی و تجربی در حوزه گردشگری باعث شده، آموزش گردشگری با مشکلات بیشتری روبه رو شود. به همین خاطر توسعه متقارن و نامناسب در صنعت گردشگری یکی از دستاورد های این معضل است.

داستان نوین توریسم و آموزش گردشگری

نوین توریسم چیکار می کند ؟

ما در نوین توریسم تلاش می کنیم با تکیه بر تیم متخصص و کلیدی خود دقیق ترین، علمی ترین و به روز ترین محتوای کاربردی در حوزه آموزش گردشگری را برای کسب وکارها و فعالین حوزه گردشگری تولید و عرضه کنیم. از سوی دیگر متنوع ترین محصولات آموزشی را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت در فرمت های مختلف (متن، تصویر، صوت و..) برای توسعه توانمندی فعالین گردشگری آماده کنیم. ما متعهد می شویم در مسیر مهارت افزایی فعالین گردشگری کشور همراهی صبور و اثر بخش باشیم تا بتوانیم به توسعه گردشگری کشور کمک کنیم.

تیم نوین توریسم

باسط رستمی

باسط رستمی

راهبر استراتژیک

مدیر محصول نوین توریسم

بشری مهاجر

بشری مهاجر

تولیدمحتوا و ساخت محصول آموزشی

متخصص توسعه و برنامه ریزی گردشگری

سالار کهزادی

سالار کهزادی

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

دکتری گردشگری از دانشگاه مرسین و متخصص گردشگری هوشمند

انار کریمی

انار کریمی

وبمستر سایت

کارشناس سئو و تولید محتوا

 

دیدگاه‌ها

*
*

  شرکت ایسا گشت غرب (تهران) پاسخ

  با سلام
  از سایت شما بازدید کردم وتعدادی ازمقالات و مطالب را مطالعه کردم بسیار مفیدوارزنده بود.مرامنامه شما گویای شناخت درستتان از خلا موجود درگردشگری کشورمان است.برای شما ارزوی موفقیت وپیروزی دارم.

   behzad pirozi پاسخ

   ممنونم امیدوارم با همراهی کسب وکارهای حوزه گردشگری قدم های مثبتی برداریم

0